Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

Обдарованість -2020

Дата: 5 серпня о 14:06, Оновлено 5 серпня о 14:19
36 переглядів

Відповідно до районної програми "Обдарованість" щорічно у нашому Жмеринському районі проводиться свято "Обдаровані діти - гордість Жмеринщини", на якому нагороджуються учителі та учні на знак вдячності і поваги до їх результативної праці. Через наявні карантинні заходи нагородження вчителів та учнів відбувалося в школі. Поточного навчального року за результатами Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад Кудіївецька ЗОШ зайняла 3 місце серед шкіл l - ll ступенів. Неодноразово наша школа займала призові місця завдяки потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням такі якості: наполегливість, жага до знань, уміння сконцентруватись, постійна допомога й підтримка справжніх фахівців свої справи, талановитих вчителів.
Цього навчального року радіємо і пишаємося учнем 8 класу Адамчуком Ярославом, який зайняв 2 місце з англійської мови ( вчитель Міхальчишина Н. М. ) та 3 місце з фізики ( вчитель Свічинська О. Т. ) в ll етапі Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад. Дані перемоги не є єдиними досягненнями учня, бо він є активним, упевненим у собі лідером, а також яскравою особистістю у школі. Минулого року Ярослав зайняв 1 місце у районному турі обласного конкурсу з англійської мови "Spelling Bee" та 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Грінвіч". Крім того, він щорічно приймає участь у Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, де також займає високі місця.
Ми щиро бажаємо Ярославу подальших успіхів, знайти себе у житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, адже обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде своє місце під сонцем, а поруч з ним завжди будуть мудрі наставними - вчителі та люблячі батьки.
Також ми хочемо висловити щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, які ділили зі своєю дитиною і радість, і переживання. Ваш син є гордістю нашої школи. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення.
Нехай щастить усім! Здоров'я, миру та Божого благословення!!!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.