Новини проекту
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.


Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234


Новини

Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.
М. Пирогов

Відповідно до районної програми "Обдарованість" щорічно у нашому Жмеринському районі проводиться свято "Обдаровані діти - гордість Жмеринщини", на якому нагороджуються учителі та учні на знак вдячності і поваги до їх результативної праці. Через наявні карантинні заходи нагородження вчителів та учнів відбувалося в школі. Поточного навчального року за результатами Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад Кудіївецька ЗОШ зайняла 3 місце серед шкіл l - ll ступенів. Неодноразово наша школа займала призові місця завдяки потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді. Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням такі якості: наполегливість, жага до знань, уміння сконцентруватись, постійна допомога й підтримка справжніх фахівців свої справи, талановитих вчителів.
Цього навчального року радіємо і пишаємося учнем 8 класу Адамчуком Ярославом, який зайняв 2 місце з англійської мови ( вчитель Міхальчишина Н. М. ) та 3 місце з фізики ( вчитель Свічинська О. Т. ) в ll етапі Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад. Дані перемоги не є єдиними досягненнями учня, бо він є активним, упевненим у собі лідером, а також яскравою особистістю у школі. Минулого року Ярослав зайняв 1 місце у районному турі обласного конкурсу з англійської мови "Spelling Bee" та 2 місце у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Грінвіч". Крім того, він щорічно приймає участь у Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах, де також займає високі місця.
Ми щиро бажаємо Ярославу подальших успіхів, знайти себе у житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, адже обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде своє місце під сонцем, а поруч з ним завжди будуть мудрі наставними - вчителі та люблячі батьки.
Також ми хочемо висловити щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, які ділили зі своєю дитиною і радість, і переживання. Ваш син є гордістю нашої школи. Ми високо цінуємо Ваше батьківське піклування, підтримку та небайдуже ставлення.
Нехай щастить усім! Здоров'я, миру та Божого благословення!!!

Cьогодні, 19 березня, було проведено дезинфікацію Кудіївецької ЗОШ працівником Жмеринського ТОВ "Профілактика" Білоножкіною Т. Д. Весь колектив школи дякує даному товариству та Тамарі Дмитрівні за важливу проведену роботу.

14 учнів 4 - 8 класів нашої школи в листопаді взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови "Олімпус. Осіння сесія 2019". За результатами даної олімпіади Музика О. (4 клас) зайняла 8 місце по Україні і отримала Диплом лауреата. Решта учнів отримали Дипломи учасників і ввійшли у ТОП 40 по Україні. Крім того, учні 4 класу Музика О. та Оборський М. з максимальних 240 балів набрали більше 200 балів, при цьому середній бал по Україні склав 169. Інші учні теж показали гарні результати, набравши більшу кількість балів, ніж середня. Вчитель англійської мови Міхальчишина Н. М. теж була нагороджена Дипломом за проведення даної олімпіади у Кудіївецькій школі. Вітаємо усіх учнів. Бажаємо і надалі були активними учасниками даних заходів і подальших перемог!

11 березня була проведена відкрита класна година у 6 класі на тему "У світі людських чеснот". Класний керівник з усіма учнями класу визначали головні якості людини. При допомозі оповідань Василя Сухомлинського було досягнуто мети виховного заходу. Шестикласники підготували проектні роботи на дану тему, за що Наталя Михайлівна їм щиро вдячна.

6 березня 2020 року в школі було проведено святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. На свято були запрошені батьки та бабусі учнів. Зібрався повний зал. Школярі представили номери художньої самодіяльності, дарували свої рідним найщиріші слова бажання. Учителька зарубіжної літератури Ярмощук Л. Г. провела розважальні конкурси з мамами учнів. Всі були задоволені та щасливі, бо немає нічого кращого на світі, як посмішка рідної дитини. З святом Вас дорогі жінки, дівчатка, нехай на Ваших обличчях цвітуть лише весняні усмішки, а у душі квітує весна!

4 березня 2020 року відбувся творчий виступ Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ступенів у рамках конкурсу "Проліски надії - 2020". В ньому прийняли участь учні та працівники школи, а також працівники дитячого садка "Вишенька".

6 березня відбувся виховний захід у 6 класі під назвою "Нумо, дівчата!", у якому хлопці привітали дівчат та присутніх мамів зі святом весни! Дана конкурсна програма була веселою та різноманітною. В останньому конкурсі "Вправна господиня" матусі зі своїми дівчатками довели, що всі вони є справжніми, вмілими господинями. Класний керівник теж привітала дівчаток та їхніх матерів зі святом, а учні подарували саморобні дарунки для мам. Батьки, в свою чергу, підготували солодкий сюрприз для своїх діток. Вся класна родина 6 класу вітає усіх дівчаток, жінок (матерів, сестер, тітоньок) та бабусь з Міжнародним жіночим днем! Щастя, радості, миру та злагоди усім!!!

3 березня 2020 року учні школи долучилися до українознавчої гри "Соняшник". В грі взяли участь і учні 1 класу, наймолодші школярі, разом із своєю вчителькою Рожок Т. П.. Вони віднеслися до даного заходу з відповідальністю та по-святковому, бо прагнули доказати, що вони є справжніми повноцінними громадянами рідного краю, своєї неньки-України, які знають і шанують українську мову, історію рідного краю.

3 березня 2020 року в Кудіївецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» вчителем української мови та літератури Застулкою І. П. У грі взяли участь 28 учнів (1 – 8). Несподіванкою стало те, що першокласники також долучились до гри. Школярі з цікавістю виконували завдання, перевіряючи всі свої раніше набуті знання з української мови та літератури. Завдання були не легкі, тому слід було застосувати кмітливість, логічне мислення, винахідливість. Найбільше дітям сподобалося виконувати завдання за картинками. Найкраще відгадували ребуси та зашифровані слова. Більше часу було потрібно виконуючи завдання із фразеологізмами, адже їх спочатку потрібно було розтлумачити. Гра видалась пізнавальною та захопливою.

З 24 по 27 лютого відбувся Тиждень проектів з англійської мови, у якому активну участь взяли учні 3-4 класів та 8-9 класів. Цікаво презентували свої улюблені свята учні 3 класу, а учні 4 класу відзначилися міні-білбордами щодо захисту природи та виявилися активними шанувальниками чистого довкілля. Учні 8 класу розповідали про своїх улюблених британських письменників. 9 клас провів дискусію щодо позитивних і негативних дій людини по відношенню до навколишнього середовища, а також проявили свою фантазію, створюючи власні винаходи. Вчитель англійської мови Міхальчишина Н. М. щиро вдячна усім учням за їх працю та творчий підхід до створення проектних робіт!

На базі Кудіївецької школи 27 лютого було проведено методоб'єднання вчителів математики, на якому вчителька Оберемок І. В. провела відкритий урок математики в 5 класі на тему «Додавання мішаних чисел»

27 лютого на базі Кудіївецької школи було проведено методоб'єднання вчителів зарубіжної літератури, на якому вчителька зарубіжної літератури Ярмощук Л. Г. провела відкритий урок в 6 класі із зарубіжної літератури на тему «Ідея любові до Батьківщини у вірші Роберта Бернса «Моє серце в верховині …»

21 лютого 2020 року в Кудіївецькій ЗОШ І – ІІ ступенів відзначали Міжнародний день рідної мови. Вчителем української мови та літератури Застулкою І. П. було проведено виховний захід «Кращої , ніж рідна, мови не буває». Метою заходу була пропаганда краси рідної мови та українського слова серед учнівської молоді.
В рамках заходу ведучі розповіли про значення рідної мови в житті народу, а учні 4 – 7 класів продемонстрували свої навички виразного читання поетичних творів. Зокрема, четвертокласники та шестикласники всіх присутніх на заході акторськими здібностями під час постановки інсценізацій «Українське кафе» та «Веселий експрес». Розвеселити всіх вдалося учням 5 класу, які розповіли гуморески «На уроці мови», «Паночка – кияночка», «Найкраща мова».
Окрім того, після основної урочистої частини між учнями 6 та 7 класу було проведено інтелектуальний брейн-ринг «Океаном рідної мови», де вони мали можливість продемонструвати свої знання з української мови Найвеселішими видалися конкурси «Відгадайко» і «Словникар».
Також в цей день класними керівниками були проведені тематичний урок «Рідна мова у серці у серці буде жити навіки!», вікторина «Подорож до країни Орфографії», конкурси «В гостях у Морфології» та «Містер і Міс Каліграфія», виховна година «Люблю тебе, моя рідна мово!». Заключним акордом відзначення Міжнародного дня рідної мови стало написання диктанту «Мова нас єднає».
Мова для кожної людини є найголовнішою. А рідне слово – безцінний подарунок кожному з нас.
От таке чарівне і безсмертне слово,
Незрівнянний дар маємо всі ми.
Я звичайну істину повторюю знову,
Що без слова люди не були б людьми.
Слово – то є мудрість, слово - то є пісня,
В ньому виливаємо радість і біду.
Воно може бути як та осінь пізня,
Нагадати може весну молоду.
Слово – то є зброя: душу воно ранить,
Може також вбити й знову відродить,
Бо ж воно й як ліки, як вода цілюща,
Коли з уст людини добрим прозвучить.
І якщо у когось одинока доля –
Чиєсь ніжне слово буде, як бальзам.
А комусь, можливо, забракує волі.
То підтримки слово так потрібно там.
Другому ж припаде жити на чужині –
Йому рідне слово сотворить дива,
Бо коли почує хоч одне єдине –
Душа заспіває, й, ніби, ожива.
А, бува, усюди – лише хмари чорні,
І страшна зневіра серце роз’їда.
Хтось промовить тихе і приємне слово –
Посміхнеться сонце, відійде біда.
І щоб наша мова, диво калинове,
На землі Шевченка вічно не вмира…
Бережімо, люди, українське слово –
То безсмертне зерно правди і добра!

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів та вчителів Кудіївецької ЗОШ І – ІІ ступенів: 20 лютого відбулася лінійка – реквієм «Герої не вмирають», присвячена пам’яті героїв Небесної сотні, яку провела вчитель історії Михальчишина Г.М.

Не плачте, мамо, я і ще живий,
Хоча й лежу із кулею у грудях…
А наді мною, юним, молодим
Схилилися в скорботі люди…
Я не помру, ніколи не помру,
Мені в віках залишене безсмертя,
Хоча і вас тепер не обійму
Та я живу у всенароднім серці…
Після цих слів залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної сотні. Світлою молитвою за Україну та повішанням ангелів,на знак пам’яті про героїв, завершилася лінійка -реквієм, присвячений пам’яті героїв Небесної сотні: “Герої не вмирають! Слава Україні! Слава Нації! Україна – понад усе!”

17 лютого в Кудіївецькій ЗОШ І – ІІ ступенів відбувся виховний захід, присвячений Дню Святого Валентина. Вчителька Міхальчишина Н.М. разом з учнями 6 класу підготували розважально – пізнавальну програму « Тайна кохання». Ангели розповіли про роль кохання в світі, а священник Валентин закликав учнів 5 – 9 класів прийняти участь у конкурсах (по одній парі від кожного класу). Також він розповів історію створення даного свята.
Конкурсна програма була цікавою та насиченою. У творчому конкурсі «Склади фразу» учні декламували вірш про кохання, а в конкурсі «Підбери пару» показали свої знання з літератури. Також цікаво було почути компліменти учасників у конкурсі «Комплімент», а на прикінці свята провели конкурс «Сумісність пари». Всі глядачі, учні та вчителі школи були активними вболівальниками. А члени журі – директор школи Свічинська О.Т. і вчителька мистецтва Літвін О.І., стежили за проведенням конкурсів і оцінювали роботу пар. За підсумками всіх конкурсів 1 місце – 6 і 7 класи, 2 місце – 9 клас, 3 місце – 5 і 8 класи.
Також щорічною традицією в школі стало проведення акції «Подаруй валентинку». Переможцями стали учні 4 класу – Оборський М. - «Містер Валентин» і Музика О. - «Міс Валентинка».
Вітаємо всіх переможців!

23 січня 2020 року на базі Кудіївецької ЗОШ І-ІІ ст. було організовано та проведено Школу молодого вчителя англійської мови, до складу якої входить семеро педагогів – початківців зі стажем роботи до 3-х років. учительці англійської мови Міхальчишеній Н.М. за проведений на високому методичному рівні урок та представлення навчально-методичного забезпечення викладання англійської мови, зокрема у Новій українській школі.
Під час групового обговорення та аналізу уроку, який провела Міхальчишина Н. М., було визначено не лише позитивні моменти роботи вчителя, а й на основі цього уроку вказано на організаційні питання, які потребують більшої уваги при підготовці та проведенні комунікативно спрямованого уроку англійської мови. Методист відділу освіти Кравчук Л. О. розкрила всім секрет
успішного уроку англійської мови.
Підбиваючи підсумки, молоді вчителі створили «ланцюжок побажань», в якому зичили один одному професійного зростання, успіхів у роботі, миру й стабільності в Україні,

27 грудня 2019 року учні школи святкували Новорічні свята. Карнавальні костюми, казкова атмосфера, пісні, вірші, цікаві сценки і. звичайно, новорічні подарунки. Цього року для всіх школярів солодкі подаруночки передали представники ТОВ "Поділля Агропродукт". А головний подарунок отримала школа від начальника відділу освіти, депутата районної ради І. Цимбал, яка вручила комп’ютерний планшет, наданий учням початкової школи в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа». Свято вдалося веселим, чарівним та щедрим.

19 грудня ми всі відзначаємо свято Святого Миколая. Найбільше цього свята чекають діти, бо під подушкою ранком знаходять подарунки. Саме цього дня в школі святкували молодші школярі, а саме, учні 1 та 3 класу. Вони присвятили свої вірші та пісні Святому Миколаю, розповідали чи були вони послушними цілий рік. Разом із ними це свято відзначали їхні батьки та весь колектив школи. А потім біля новорічної ялинки Святий Миколай роздав солодкі подарунки для всіх учнів школи. Всі були задоволені та щасливі, бо чи малі, чи дорослі, а всі хоч раз інколи вірять, що по землі ходить та творить добро Святий Миколай.

13 грудня в школі вже традиційно протягом 30 років проводилися вечорниці на Андрія. Цього року учні 8 - 9 класів також взяли участь у такому дійстві. Спочатку вчитель музичного мистецтва Шляхетнюк К.В. ознайомила учнів із народними традиціями, які існували з давнини на свято Андрія Первозваного. А потім учні перейнялися атмосферою таїнства андріївського ворожіння, традиційною забавою - кусанням калити. Організатори свята Шляхетнюк К. В. та Ярмощук Л. Г. добавили в захід сучасні розваги, де юнаки та дівчати намагалися показати свою силу і спритність, кмітливість та розум. Закінчення заходу було традиційним для українських вечорниць - частуванням варениками. інколи і з "сюрпризами", що ще більше надавало святу атмосфери цікавості та захоплення.