Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила користування мобільними телефонами у школі

Дата: 3 лютого 2020 о 17:22, Оновлено 12 травня 2021 о 02:49

користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

в Кудіївецькому закладі загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів

І. Загальні положення

• Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Кудіївецькій ЗОШ І - ІІ ступенів (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).
  • Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

II. Умови користування мобільними телефонами

•  Користування мобільними телефонами усіма учасниками освітнього процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних занять та під час перерв.
  • Використання мобільних телефонів у закладі дозволяється для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час освітнього процесу тільки з дозволу вчителя.
  • Категорично забороняється використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача тощо під час освітнього процесу.
  • Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
  • Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці учня.
  • Телефони мають бути здані вчителю в спеціальну скриньку для їхнього збереження. Після уроку – телефони повертаються учням
  •  Якщо під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон буде знаходитися на робочому місці учня, учитель має право його вилучити.
  • Терміново зв’язатися з кимось по телефону можна тільки під час перерви.
  • Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть ненадовго.
  •  Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив школи не несе.
  • Учасники освітнього процесу мають право в позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо й музику через навушники тощо.
  • Учасникам освітнього процесу заборонено:

- У школі слухати радіо та музику без навушників.

- Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

- Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

III. Відповідальність

• За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної).
  • У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону вчителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.