Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!
Вітання з святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Місяць кібербезпеки в Україні
Вітання з Днем працівників освіти!
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Як Вам новий сайт?

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повні можливості електронного щоденника ви можете отримати у Розширеному пакеті послуг

Докладніше - https://e-schools.info/parents-service.

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

Правила користування мобільними телефонами у школі

Дата: 3 лютого о 19:22, Оновлено 3 лютого о 19:31

користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

в Кудіївецькій ЗОШ І-ІІ ступенів

І. Загальні положення

• Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Кудіївецькій ЗОШ І - ІІ ступенів (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).
  • Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу. Школа не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

II. Умови користування мобільними телефонами

•  Користування мобільними телефонами усіма учасниками освітнього процесу здійснюється лише до початку або після закінчення навчальних занять та під час перерв.
  • Використання мобільних телефонів у закладі дозволяється для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час освітнього процесу тільки з дозволу вчителя.
  • Категорично забороняється використання функцій фото- та відеокамери, диктофона, аудіопрогравача тощо під час освітнього процесу.
  • Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку».
  • Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці учня.
  • Телефони мають бути здані вчителю в спеціальну скриньку для їхнього збереження. Після уроку – телефони повертаються учням
  •  Якщо під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон буде знаходитися на робочому місці учня, учитель має право його вилучити.
  • Терміново зв’язатися з кимось по телефону можна тільки під час перерви.
  • Не залишати без догляду мобільний телефон, навіть ненадовго.
  •  Відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив школи не несе.
  • Учасники освітнього процесу мають право в позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації: дзвонити, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо й музику через навушники тощо.
  • Учасникам освітнього процесу заборонено:

- У школі слухати радіо та музику без навушників.

- Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

- Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

III. Відповідальність

• За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної).
  • У разі порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону вчителем для передачі адміністрації школи та повернення батькам учня.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.