Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Запит на публічну інформацію

Дата: 15 липня 2020 о 23:46

Оформлення запитів на інформацію

Запит на інформацію — це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

• Запит на інформацію має містити: — ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; — загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; — підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.
  • Порядок реєстрації запитів на інформацію Запити на інформацію, що надходять на адресу школи приймаються, попередньо опрацьовуються і реєструються в робочі дні з 9.00 до 17.00 ( тел. 0672844783 ):
  • У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.
  • Запити на інформацію можна подати: — телефоном: (0673844783); — поштою: 23128, Вінницька область, Жмеринський район, с. Кудіївці, вул. Л. Українки, 14, загальноосвітня школа — електронною поштою: kudiyivtsi.school@i.ua
  • Відповідні форми для заповнення можна отримати в адміністрації школи

Примітки:

1. Інформація про діяльність школи, документи, які перебувають у володінні школи, розміщені також на веб-сайті школи

2. Запит може бути поданий особисто посадовим особам, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіють розпорядники інформації, в робочий час.

3. У запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

4. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

5. У разі коли запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, інформації щодо стану навколишнього природного середовища, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних ситуацій, що сталися або можуть статися і загрожують безпеці громадян, відповідь надається протягом 48 годин з дня отримання запиту.

6. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в спосіб зазначений у заяві на отримання інформації не пізніше п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

7. Інформація на запит надається безоплатно.

8. У разі, коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, про це протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту повідомляється запитувачу із зазначенням обсягу фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку відшкодування таких витрат в спосіб зазначений у заяві на отримання інформації. Надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження оплати вартості фактичних витрат.

9. У задоволенні запиту може бути відмовлено у таких випадках:

9.1. розпорядник інформації не володіє і не зобов'язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;

9.2. інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

9.3. особа, яка подала запит на інформацію не оплатила фактичні витрати, пов'язані з копіюванням або друком документів, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

9.4. не дотримано вимог до складення та подання запиту на інформацію, передбачених Законом України «Про доступ до публічної інформації», а саме не зазначено: — ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є; — загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; — підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

10. У відмові в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено: — прізвище, ім'я, по батькові та посаду особи, відповідальної за розгляд запиту розпорядником інформації; — дату відмови; — мотивовану підставу відмови; — порядок оскарження відмови; — підпис.

11. Відмова в задоволенні запиту на інформацію надається в письмовій формі.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.